Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cecilka

Příspěvky

Cecilka

25. 2. 2016

cecilka.jpg

Kočička CECILKA, asi 8 - 12ti měsíční bílomouratá kráska, je velmi kontaktní, přátelská a miloučká. Protože je hodně nastydlá, léčíme ji antibiotiky a do nabídky ji zařadíme až po vyléčení a kastraci.

Rádi byste Cecilce pomohli?

Pokud byste rádi pomohli této kočičce při její léčbě a na její stravu, tak můžete poslat finanční dar na náš transparentní účet 1005659319/0800 a do zprávy uveďte "Cecilka" nebo variabilní symbol 2016002. Z peněz budeme hradit veterinární léčbu a stravu, kterou teď Cecilka nutně potřebuje.

Kupte Cecilce granulky na podporu imunity

Granule pro kočkyPomoci ji můžete také zakoupením granulý pro kočky, které potřebují posílit imunitní systém. Tyto granulky jsou speciálně vyvinuté a obsahují OptiStart pro zdravý imunitní systém. Přírodní složky jako kolostrum (část mateřškého mléka), vitamín E, omega 3 a omega 6 mastné kyseliny a základní látky v optimálním poměru, např. zinek podporují obranyschopnost organismu, což Cecilka moc potřebuje. Granulky můžete Cecilce koupit na internetu ZDE - Purina Pro Plan Junior Chicken.

Rádi Vás v našem azylu pro kočky uvidíme, ale pokud se Vám nechce cestovat, tak v objednávce stačí uvést adresu příjemce "Jana Zárubová, Černiv 30, 410 01 Lovosice" a balíček s granulkami pro Cecilku nám doručí pošta.

Cecilka Vám za případnou pomoc moc DĚKUJE!