Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pišta

Příspěvky

Pišta

8. 4. 2016

Kočičí útulek Černiv

Nový obyvatel azylu je tento tmavomouratý kocourek, nalezený dnes v Lovosicích ve Wolkerově ulici. Nevíme zda se ztratil nebo byl vyhozen, zavolala nás místní paní, která ho zde viděla celý den. Je vykastrovaný, asi 3-4 letý, ale v hrozném stavu. Váží jen 1,6 kg a je opravdu na kost vychrtlý a strašně zubožený. Je moc hodný, opíral se o zeď domu a ani nemohl chodit. Paní Jana ho vzala přímo do náruče a hned se k ní tiskl. Byl samozřejmě vyhladovělý, ale dostává po hodině vždy pár soust, protože asi dlouho hladověl a plné bříško by mu mohlo ublížit. Máme starost o jeho ledviny. Je úžasně tichý a pozorný, stále se dívá po paní Janě a čeká na pohlazení a kontakt. Děkujeme paní, která nás na něj upozornila - nejspíš mu zachránila život.

druhý den po příjmu se Pišta cítí  o trochu líp. Zatím stále sbírá síly, většinou polehává, ale dobré znamení je, že mu chutná a nic k jídlu si neodepře. Je šťastný když ho hladí lidská ruka. Dostal ATB, vitamínové přípravky a béčko. Doufáme ve zlepšení stavu, je to bojovník.

Rádi byste Pištovi pomohli?

Pokud byste rádi pomohli tomuto kocourkovi při její léčbě a stravě, tak můžete poslat finanční dar na náš transparentní účet 4049930389/0800 a do zprávy uveďte "Pista" nebo variabilní symbol 4. Z peněz budeme hradit veterinární léčbu a vydatnou stravu, kterou teď Pišta potřebuje.

Kupte Pištovi konzervu

-carny.jpgPomoci mu můžete také zakoupením konzervy pro kočky. Kvůli problémům s nízkou vahou, potřebuje Pišta stravu plnou energie. Konzervy Carny patří mezi kvalitní masovou potravu, která mu dodá energii na zotavení zuboženého tělíčka a současně bude šetřit jeho organizmus. Konzervu můžete Pištovi koupit v kamenném obchodě nebo v e-shopu na internetu za mnohem nižší cenu  - zde Animonda Carny Adult

Rádi Vás v našem azylu pro kočky uvidíme, ale pokud se Vám nechce nebo nemůžete cestovat, tak v objednávce stačí uvést adresu příjemce "Jana Zárubová, Černiv 30, 410 01 Lovosice" a balíček s konzervami pro Pištu nám doručí pošta.

Pišta Vám za případnou pomoc moc DĚKUJE!